Singulus Technologies домовляється з CNBM про розробку нових машин для вакуумного нанесення покриттів для тонкоплівкової технології CdTe

Kahl am Main: SINGULUS TECHNOLOGIES AG (SINGULUS TECHNOLOGIES) уклав угоду на розробку машин для вакуумного нанесення наступного покоління зі своїм давнім замовником, China National Building Materials (CNBM). Прикладом використання є виробництво тонкоплівкових сонячних модулів CdTe.
Протягом декількох років SINGULUS TECHNOLOGIES вже постачає виробничі машини для групи CNBM для виробництва тонкоплівкових сонячних модулів CIGS.

Зараз було узгоджено нову додаткову співпрацю в області застосування тонкоплівкових сонячних елементів CdTe. На додаток до чотирьох вже існуючих майданчиків CIGS, CNBM планує ще кілька виробничих майданчиків для сонячних елементів CdTe з об’ємом вироблення, що перевищує один гігават.

Спільною метою SINGULUS TECHNOLOGIES та CNBM є розробка та постачання нових машин для нанесення покриттів з метою подальшого зниження виробничих витрат, покращення продуктивності клітин та збільшення виробничого випуску.
Доктор-інж. Стефан Рінк, виконавчий директор SINGULUS TECHNOLOGIES AG, зауважує: «Наші машини для нанесення вакуумних покриттів є ключовим етапом у всьому виробничому процесі.
Окрім машин, що застосовують технологію розпилення, ми також пропонуємо машини, що працюють на принципах термічного випаровування ». Доктор Рінк додає: “Тонкоплівкова технологія CdTe від CNBM ще більше задовольнить високі вимоги ринку в майбутньому завдяки використанню нового обладнання для нанесення покриттів”.
Виробничі потужності сонячних модулів CdTe та CIGS у Китаї мають значно зрости у найближчі роки. CNBM планує додаткові інвестиції на декількох майданчиках у Китаї.
SINGULUS TECHNOLOGIES бере участь у всіх важливих проектах у Китаї з машинами для різних процесів і в даний час обговорює з CNBM реалізацію проектів для запланованих виробничих майданчиків CdTe.
Нова угода та поточні події свідчать про те, що загалом сегмент сонячної енергії знову набирає обертів, що відкладені проекти набирають обертів і що нові інвестиції ініціюються або реалізуються.

SINGULUS TECHNOLOGIES – технології для стійкого світу
Відповідальне та стійке корпоративне управління є дуже важливим для SINGULUS TECHNOLOGIES. SINGULUS TECHNOLOGIES розробляє та збирає інноваційні машини та системи для ефективних та економічних ресурсів виробничих процесів, які використовуються у всьому світі в секторах сонячної / водневої, напівпровідникової, медичної техніки, споживчих товарів та зберігання даних.
SINGULUS TECHNOLOGIES розглядає стійкість як можливість позиціонувати себе за допомогою інноваційних продуктів, які відповідають цьому духу.
У центрі уваги:

  • екологічна обізнаність
  • ефективне використання ресурсів
  • уникнення непотрібного забруднення CO2

Основні компетенції компанії включають різні процеси технології нанесення покриттів, обробки поверхонь та процеси волого-хімічного та теплового виробництва.

https://www.eqmagpro.com/singulus-technologies-agrees-with-cnbm-to-develop-new-vacuum-coating-machines-for-cdte-thin-film-technology/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *