CNBM проводить день відкритих дверей в Індустріальному парку Замбії

ЛУСАКА, Замбія, 28 серпня 2020 р. / PRNewswire / – Китайська національна група будівельних матеріалів Co., Ltd. (CNBM) провела свій перший день відкритих дверей в Інтернеті з акцентом на належне використання ресурсів в Замбійському індустріальному парку в Лусаці, столиці Замбія 26 серпня.

Під час заходу місцева господиня Лулу Вуд провела гостей навколо великого промислового парку будівельних матеріалів, демонструючи сучасний цементний завод. Вона розповіла групі, як завод сприяє економічному зростанню та будівництву інфраструктури, а також місцевому медичному обслуговуванню та хорошій якості повсякденного життя.

За словами співробітників цементного заводу, CNBM знадобилося три роки, щоб побудувати парк, який використовує провідні у світі автоматизоване виробництво, захист від пилу та захист навколишнього середовища для гарантування здоров’я працівників та захисту місцевого навколишнього середовища.

Пізніше Лулу провела гостей до сусіднього села, щоб зустріти сільського голову. Він сказав, що CNBM також виконував свої соціальні обов’язки під час будівництва та експлуатації парку. Компанія покращила життя жителів села, допомагаючи прокласти дорогу до Лусаки, школи та лікарні.

Більше того, компанія вжила заходів для забезпечення села достатньою кількістю прісної води.

Будівництво Замбійського індустріального парку розпочалося 15 жовтня 2016 року та розпочато експлуатацію 26 липня 2018 року.

Зараз вона має чотири виробничі лінії, які здатні виробляти 2500 тонн клінкерного цементу на день, а також 200000 кубічних метрів бетону, 700000 тонн заготовок та 60 мільйонів спеченої цегли щороку.

До цього часу індустріальний парк сплатив місцевій владі понад 70 мільйонів юанів (10,13 мільйона доларів) податків та створив робочі місця для 326 жителів.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *